o kolekcii SEBALÁSKA

Ono o sebaláske počúvame asi z každej strany. Sebaláska sem, sebaláska tam, sebaláska všade. Z každej strany počúvame, že sa máme milovať takých, akí sme, že nemáme chcieť na sebe nič meniť, že sme krásni a jedineční presne takí, akí sme. A aj keď je sebaláska všade okolo nás, je tam, kde skutočne má byť? Je v nás? Veríme v to, že sa naozaj máme milovať takých, akí sme? Milujeme sa?


Presne tieto otázky som si kládla, keď som tvorila novú kolekciu. Či nepôjde z mojej strany iba o pokrytectvo, o šírenie falošnej pozitivity, ktorej sama neverím. A aj keď je asi ťažké písať o sebaláske, skúsim to. A ono je to so sebaláskou ťažké asi vždy, nielen pri písaní. A sama som s ňou mala donedávna problém - bolo tisíc vecí, ktoré by som na sebe chcela zmeniť. Mať menší nos, krajšie zuby alebo príjemnejší smiech. Ach, keby ste počuli môj smiech.

A potom som si povedala to staré známe klišé, že ak sa nebudem mať rada ja sama, ako môžem chcieť od niekoho iného, aby ma mal rád? Ako môžem ja mať skutočne rada niekoho iného?


Sebaláska nie je sebecká. Je dôležitá.


Tak pomalými a istými krokmi som sa začala mať rada. Ešte ani zďaleka nie som tam, kde chcem, ale pomaly sa tam dostávam. A začínam sa naozaj ľúbiť. Začínam mať rada môj veľký nos, medzierku medzi zubami, o ktorej si myslím, že sa každým dňom zväčšuje, a aj sa smejem o čosi radostnejšie a hlasnejšie. Hovorím si, že nech je môj smiech pre niekoho akokoľvek otravný, stále je môj. A ja ho mám rada...

A aj keď sa kolekcia volá SEBALÁSKA, nejde v nej iba o ňu. Ide v nej celkovo o silu, o lásku, o podporu nás samých i žien navzájom. S dizajnom SEBALÁSKA, ktorý nájdete na pohľadniciach, printoch aj nálepkách, si pripomeniete, že práve ona je jednou z najdôležitejších foriem lásky v našom živote, a že aj keď nie je cesta za ňou vždy ružová, nikdy by sme sa nemali prestať snažiť prísť do cieľa. S dizajnom GRL PWR, ktorý rovnako nájdete na pohľadniciach, nálepkách aj printoch, dáte najavo, že veríte v dievčenskú silu alebo ňou "nakopnete" svoju kamošku či sestru, ktorá to potrebuje počuť - že je silná a dokáže všetko... čo si zaumieni :) A dizajnom ŽENY PODPORUJÚ ŽENY, ktorý nájdete iba na pohľadniciach, dáte najavo, že veríte v to, že tá podpora tu naozaj je - taká úprimná a od srdca. Taká bez závisti, bez zášte a bez ohovárania. S úprimným komplimentom a povzbudivým komentárom, s imaginárnym potľapkaním po pleci so slovami: "Si úžasná, držím Ti palce!"

Pretože ono, keď držíme spolu, vtedy môžeme byť skutočne silné. Spolu. A preto, ženy! Podporujte svoje sestry a mamy, babky, a svoje sesternice a tety! Podporujte svoje kamošky, aj tie internetové, ktoré ste v živote nevideli! Povedzte im, že si vážite a obdivujete to, čo robia, že sú skvelé a nech na to nikdy nezabudnú.

Kolekciu nájdete v našom Sashe obchodíku alebo priamo na tomto odkaze: kolekcia SEBALÁSKA

Komentáre

Zverejnenie komentára

Form for Contact Page (Do not remove it)

Meno

E-mail *

Správa *

NÁŠ INSTAGRAM

náš pinterest