čaro pohľadníc je stále tu

Kedy naposledy ste poslali niekomu pohľadnicu? Och nie, prosím, nemyslite si, že Vás idem karhať! Veď aj ja sama som svoju poslednú pohľadnicu poslala asi zo školy v prírode... teda, kým som nevymyslela vlastné. Ale teraz naozajsky, kedy naposledy ste poslali niekomu pohľadnicu? Len tak, pre radosť, pretože ste si na nich spomenuli alebo pretože Vám chýbajú. O to viac v tejto dobe covidovej...

Možno si poviete, že som možno šiši a že "veď má len 23", ale mojej staručkej duši chýbajú pohľadnice. Naozajsky. Úprimne. Chýbajú mi také naozajské a úprimné pohľadnice, našimi vlastnými rukami vypísané, zaslané s radosťou a pre radosť. Plné krátkych odkazov na zadnej strane, vyplnenou adresou a oslinenou poštovou známkou... Také, ktoré Vám pani poštárka doručí priamo do schránky, nedbajúc aké počasie je za oknami.

Presne také som sa rozhodla vytvoriť. Aby ste mohli niekomu spraviť radosť - naozajsky a úprimne. Kolekcia sa volá DOKÁŽEŠ VŠETKO a obsahuje päť rôznych dizajnov:

- dokážeš všetko, čo si zaumieniš;
- ideš dievča;
- máš v sebe kúzlo;
- GRL PWR &
- si silná, divoká, ... ty,

a je pre všetky úžasné mamy, sestry, kamošky... ženy. Aby sme im mohli pripomenúť, aké úžasné stvorenia to sú, pretože viete, občas sa stáva, že na to zabúdame.


fotografie: ZahraPhoto

Sú v rozmere 10 x 15 centimetrov, tlačené na pohľadnicový kartón s gramážou 350gsm a potiahnuté zamatovým laminom, takže sú neuveriteľne príjemné na dotyk! Naozajsky...

... a teda, ak máte okolo seba úžasné ženy - matky, sestry, kamarátky, ktoré potrebujú povzbudiť alebo iba zabudli, že aj ony sú kúzelné, pripomeňte im to. Je to krásne, jednoduché a hlavne - dôležité! Tak, čo - uchmatnete si jednu? Alebo rovno set všetkých piatich? 

Kúpiť si ich môžete v našom Sashe obchodíku alebo na tomto odkaze: kolekcia pohľadníc DOKÁŽEŠ VŠETKO

Komentáre

Zverejnenie komentára

  1. Ty pohlednice jsou krásné!
    Já tím, že žiji v zahraničí, tak je posílám, ať už z výletu nebo jen tak, vím přesně, jaké lidi to potěší nejvíc a to je moje mamka a nejlepší kamarádka.
    V sobotu jsem dokonce já dostala krásný pohled s čtyřlístkem od mého dobrého kamaráda ze Švýcarska a neskutečně mě to potěšilo ❤️

    OdpovedaťOdstrániť

Form for Contact Page (Do not remove it)

Meno

E-mail *

Správa *

NÁŠ INSTAGRAM

náš pinterest